• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gündoğdu Kaporta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burhan Gündoğdu

  • firma fb

Gündoğdu Kaporta

Gündoğdu Kaporta firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadece Elazığ şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

21. yüzyıl da zorlu ve rekabetçi iş hayatında ayakta kalmak için sadece günlük planlarla uğraşan firmalardan değil yıllık ve dönemsellik ve hatta daha uzun süreli planlara sahip olmamız sayesinde ayakta kalabilmiş ve kendimizi teknolojinin ve internet çağına ayak uydurarak her alanda en iyisi olmayı başarabilmişizdir. Sadece şimdide değil geçmişte de göstermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan Gündoğdu Kaporta firması olarak bu yolda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Gündoğdu Kaporta firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR