• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Güner Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Engin Güner

İstanbul elektrik elektronik sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizin can ve mal güvenliğini koruyoruz. Böyle müşterilerimizin güvenini kazanmış oluyoruz. Ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirirken hataya yer vermiyoruz. Kalitemizden de ödün vermeyerek müşterilerimizin güvenini sarsmıyor ve koruyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri güveninin ve memnuniyetinin öneminin farkındayız. Sektörde uzun yıllar kaliteli hizmetlerimizle adımızdan güvenle bahsettirmek için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Sancaktepe üzerinde bulunan firmamız elektrik tesisatı üzerine hizmet vermektedir. Uydu montajı ve tamiri, kamera montajı ve tamiri, tesisat sisteminde arıza çözümü, korniş montajı, avize montajı ve LED aydınlatma sistemi alanlarında değerli müşterilerimiz için çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda yaşanacak ufak aksiliklere yer vermiyoruz. Biliyoruz ki, bu aksiliklerin yaşanması sonucunda asla istemeyeceğimiz olumsuzluklar meydana gelecektir. Ekibimizle beraber her gün daha iyi hizmetler için yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Kendimizi yenileyerek hizmetimizi de geliştirmeyi ve müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kusursuz çalışmalar yapmayı başarıyoruz.

İş güvenliğini ön planda tutarak firmamızda gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Böylece çalışma arkadaşlarımızın güvenliğini sağlayarak müşterilerimiz için de güvenli hizmet vermiş oluyoruz. Kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalar yapabilmek için gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak için güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, azimli, gelişime açık, müşterilerimize karşı saygı ve sevgi sınırları içerisinde hizmet veren ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR