• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Grupsan Çadır Branda Çelik İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Güleçyüz

GÜNEY GRUPSAN ÇADIR BRANDA ÇELİK İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara’da hizmet veren firmamız çadır branda çelik konstrüksiyon sektöründe edindiği deneyimleri, geniş ürün yelpazesi ve imalatçı kimliği ile Yurtiçi ve Yurtdışında söz sahibi firmalar arasındadır.
Vizyonumuz;
Sektördeki lider çadır üreticilerinden biri olan Güney Grupsan, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir. Güney Grupsan, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak saptama ve karşılama gayesini, özelleştirilebilir çözümler sunarak gerçekleştirir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun çadır üretimiyle, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Yurt İçi ve Yurt dışı hizmet veren Güney Grupsan’ın hedefi, müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle dünyada adını duyurmakdır.
Kalite Politikamız;
Güney Grupsan tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Şirketimiz bünyesinde daima mükemmel kalitede ürün çıkarmayı ve kaliteyi artırma amacında olan Güney Grupsan siz değerli müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarını anında ve hızlı bir şekilde karşılayarak ve zamanında üretim yaparak sizlerin önerileri ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini geliştirme amacındadır.
Hedefimiz çadır sektöründe Ülkemizde ve Tüm Dünyada mükemmeli yakalamaktır.
Saygılarımızla

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR