• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güngör Beypazarı Damızlık Çiftliği & Adaklık Kurbanlık

Adres :

Hacıkara Mahallesi Ankara » Beypazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Emre Güngör

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 913 73 53

Ankara Beypazarı’nda birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak yıllardır çalışmalarını sürdüren Güngör Beypazarı Damızlık Çiftliği & Adaklık Kurbanlık her türlü hayvancılık çözümlerinin adresidir. Hayvancılık ülkemizin ve bölgemizin en önemli uğraşlarından birisi olup küçükbaş ve büyükbaş hayvanların etinden, sütünden faydalanılmaktadır. Özellikle küçükbaş hayvancılık çok daha yaygın olup aynı zamanda millet olarak en eski hayvancılık türümüzden birisidir.

Bizler küçükbaş hayvan alım satım hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Her zaman özveriyle hareket ediyor, bölgemizdeki en iyi hayvanları seçerek besihanemizde besliyoruz. Besi süreçlerimizin tamamını şeffaf şekilde ve veteriner gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Tamamı sağlıklı, bakımlı ve kaliteli hayvanlarımızla yılın her döneminde etlik ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Ankara hayvancılık sektörünün öncülerinden birisi olarak canlı hayvan alım satımı ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Yılın her döneminde ihtiyacınız olabilecek adaklık, şükür kurbanı, akika kurban çeşitlerini tercihe sunuyoruz. Her biri besili ve sağlıklı hayvanlarımızla ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz. Bunlar dışında Kurban Bayramı için kurbanlık hayvanlarımızı özenle hazırlıyoruz. Tamamı kurbanlık olma şartlarını taşıyan, farklı özelliklerde ve büyüklüklerdeki hayvanlarımızla ibadetlerinizi yerine getirmenize yardımcı oluyoruz.

Besihanemizde sadece hayvan satışı yapmıyor, aynı zamanda uzman kasaplarımızca kesim, paketleme hizmeti de veriyoruz. Kurbanlık kesim hizmeti, hayvan kesim hizmeti, adaklık satışı, kurbanlık satışı, küçükbaş hayvan alım satımı, merinos koyun satışı ve çok daha fazlasını sağlıyoruz. Kaliteye en uygun fiyatla erişim imkanı veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR