• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güraş Catering

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Gür

reklam logosu
  • firma fb

İstanbul catering sektöründe neden Güraş Catering ailesini tercih etmeniz gerektiğini hiç düşündünüz mü? Biz, 17 yılı başarıyla geride bırakmış bir firma olarak sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar düzenlemekteyiz. Profesyonel ekibimizle birlikte hijyeni ön planda tutarak çalışmalarımızı düzenliyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Ekibimizle birlikte kalite standartları içerisinde çeşitli lezzetleri hazırlarken her zaman profesyonellikle hareket ediyoruz. Toplu yemek organizasyonlarınızda firmamızı tercih ederek konuklarınıza lezzetli ve güvenilir yemek servisi sunabilirsiniz.

Catering şirketleri arasında kendimizi ön planda tutmayı başarıyoruz. Çünkü biz yılların bilgi ve birikimi sayesinde işimizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim için hijyen, güven ve lezzet her zaman ön planda oluyor. Üç ana değeri dengelediğimiz sürece sizler memnun etmeyi başarmış oluyoruz. Tam 17 yıldır günlük taze yemeklerimizi servis ederken özel günleriniz için toplu yemek siparişi alıyoruz. Biz, profesyonel catering hizmeti verirken sizlerin günlük kalori, yağ, karbonhidrat ve protein ihtiyacını göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda sağlığınızı koruyarak lezzetli yemeklerle sizlere servis veriyoruz.

Ekibimizle birlikte her zaman güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğimizle sizleri karşılıyor ve sizlere hizmet veriyoruz. Sağlık dostu menülerimiz, samimi ekibimiz, lezzetli yemeklerimiz ve uygun fiyatlı hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz vaktinde size ulaşmış olur. Güraş Catering ailesi olarak tüm kalite ve lezzetimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR