• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gürselpaşa Seyhan Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öztürk

Adana Gürselpaşa Taksi, ulaşımda rakip tanımayan, profesyonel sürücüleriyle siz değerli müşterilerimize verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetin haklı gururunu ve sevincini yaşamaktadır. Taksicilik sektöründe öncü olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bizler işimizde en iyisiyiz ve bunu devam ettirmek için çok çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimiz ve müşterilerimize yansıttığımız güvenilirlik misyonumuz bizi hizmetimizde kalıcı bir hale getirmiştir. Bu sayede bizi tercih eden müşteri sayımız gün geçtikçe artmıştır.

Herhangi acil bir durumunuzda alo acil taksi hizmeti vermekteyiz. En kısa sürede istediğiniz adrese gelerek sizi gerekli yere yetiştiriyoruz. Taksi hizmetimiz 7/24 hizmetini sürdürmektedir. İstediğiniz vakitte bizlere ulaşıp ulaştırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizler işimizi değerli görüyoruz ve müşterilerimize de değer veriyoruz. Bunun için alanımızda en iyisi olmaya çalışıyoruz. Hizmetimizin kalitesini bizi tercih ederek öğrenebilirsiniz.

Kurum olarak etik değerlere önem veriyor ve güven, sözünde durma, hizmet kalitesi noktalarına çok dikkat ediyoruz. Sizlerin vermiş olduğumuz hizmetten duyduğunuz mutluluk bizleri de mutlu etmekte, bizleri daha iyi çalışmaya teşvik etmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarımız ve müşteri zorda bırakmayacak hesaplı taksicilik yapmaktayız. Sizlere konforlu araçlarımızla keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatıyoruz. Sürücülerimiz trafik kurallarına hâkim, profesyonel ve müşteri talep ve isteklerini en üst düzeyde tutacak tarzda yetiştiriliyorlar. Bize güveniniz bizi seçmenizle olacaktır. Siz tercihinizi yapın, biz de işimizi yapalım. İyi bir yolculuğun nasıl olduğunu bizimle yaşayacağınızdan eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR