• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gurye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammer Yeğen

Yenimahalle alışveriş sektörüne yeni bir soluk getiren işletmemiz, birçok açıdan farklı duruşu ile dikkat çekmektedir. Öncelikle sattığı ürünler ile dikkatleri üzerine toplayan firmamızda doğal birçok yiyecek ve içecek ürünü bulabilirsiniz. Siz de bu ürünleri satın alarak yepyeni tatlar deneyebilir ve güvenilir, taze gıdanın tadına varabilirsiniz.

Ürünlerinin taze ve güvenilir olması ile ün yapmış olan işletmemiz, bu ününü doğru bir şekilde kullanmakta ve siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirebilmek için ürün çeşitliliğini gün geçtikçe artırmaktadır. Etten peynir ya da reçele her istediğinizi bulabileceğiniz iş yerimizi siz de istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir, lezzetli ve doğal ürünlerimizi deneyebilir ve bunlara yaptığınız yorumlar ile ürün çeşitliliğimizi geliştirebiliriz.

İşletmemizin ünlü olduğu konulardan biri de sıcakkanlı karşılama ve hizmet. Çalışanlarımızı ailemizden biri gibi görüyoruz ve bu samimiyeti mümkün olduğunca sizlere de aktarmaya çalışıyoruz. Ayrıca tecrübeli çalışma arkadaşlarımız da bu başarılı hizmetin arkasındaki en önemli kişiler. Sizler de verimli bir ekip çalışması ve gerçek bir aile ortamı görmek isterseniz işletmemizi istediğiz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle kahvaltılık ürünler sevenler için oldukça ilgi çekici olan işletmemizde siz değerli müşterilerimiz birçok ürünün tadına bakabilir ve rahatlıkla gezebilirsiniz. Siz de taptaze ve daha önce görülmemiş orijinal ürünleri denemek isterseniz bizi ziyaret edebilir ve ürünler hakkındaki geri dönüşleriniz ile kendimizi geliştirmemize yardım edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR