• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Elektrik Enerji

Adres :

İnönü Mah. Yavuz Selim Bulvarı No : 264 B Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sultan Yoloğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 359 57 61

Trabzon’da hizmet sunan Güven Elektrik Enerji birmilyonnokta.com un üyesidir. Trabzon elektronik sektöründe firmamız önemli bir yere sahiptir. Firmamızda hem satış, hem montaj hem de tamir işleri yapılmaktadır. Günümüzde led sistemleri hem tasarımları hem de enerji tasarrufu gibi nedenlerden dolayı çok tercih edilmektedir. Elektik ve aydınlatma hizmetleri olmazsa olmaz temel ihtiyaçlarımız arasındadır. Firmamız led aydınlatma konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hem evleriniz için, hem de okul, hastane gibi kurumsal binalar için aydınlatma konusunda müşterilerimize destek olmaktayız. Led sistemleri yerden ve tavandan olmak üzere farklı modellerde beğeninize sunulmaktadır.

Son zamanlarda özellikle büyük şehirlerde hızla artan inşaat çalışmaları için de elektrik hizmeti vermekteyiz. Teknik donanıma sahip, ilgili alanda eğitimlerini tamamlanmış uzman ve deneyimli personellerimiz ile inşaatların elektrik bağlantılarını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman en önemli prensibimiz olmuştur, müşterimiz mutlu olduğunda süreklilik de artacaktır. Bu bilinçle hareket ettiğimiz sürece firmamızda başarı kaçınılmaz olmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır elektrik elektronik sektöründe hizmet vermektedir. Her gün gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte biz de firma olarak kendimizi geliştiriyoruz. Hep ilerleyerek sektörde öncü firmalardan biri olduk. Güven içinde her türlü elektrik tesisatı, bakım onarım ve tadilatı hizmeti için bizden destek alabilirsiniz. Bize telefon numaralarımızdan ulaşırsanız istediğiniz saat diliminde istediğiniz yere gelip yapılmasını istediğiniz hizmeti kısa sürede yapabiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR