• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güvensoy Çelik Çatı

firma adresi

Adres :

- Kahramanmaraş » Pazarcık
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Güvensoy
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 154 62 39
firma wp

Whatsapp 2:

0 (538) 220 45 05

  • firma fb

Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet sunan Güvensoy Çelik Çatı isimli işletme olarak her zaman kaliteli, sağlam, dayanıklı ve sorunsuz hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetler bünyesinde her zaman teknolojiyi bulundurmaktayız. Teknoloji kullanımı sayesinde hizmetlerimizin çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Bu sebepten dolayı teknolojiyi yakından takip etmekte ve her zaman son model cihazların bünyemizde bulunmasını sağlamaktayız. İşletme olarak hizmetlerimizi uzun vadeli şekilde taksit avantajları ile sunmakta ve müşterilerimizin en ufak bir maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz çelik çatı hizmetleri kesinlikle su geçirmez yapılara sahip olmakta ve sizlerin ilerleyen zamanlarda mağduriyet yaşamamanızı sağlamaktadır. İşletme olarak çatılarımızın montajları aşamasında kullandığımız tüm malzemeler kaliteli yapılara sahip olmakta ve hizmetlerimizin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın mesleklerinde uzun yıllardan bu yana sigortalı olarak çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımızın bu şekilde deneyimli ve tecrübeli olması da işletmemizi ayrı bir noktaya koyan özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Sizlerin de bu şekilde fiyat avantajlarına sahip, kaliteli, profesyonel ve sorunsuz hizmet almaya ihtiyacınız var ise eğer Kahramanmaraş çelik çatı sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR