• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzel Hanım Kuaför ve Kişisel Bakım Salonu

Adres :

Mithat Paşa Caddesi Yalı Mahallesi No 140 /a Güzelbahçe İzmir İzmir » Güzelbahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Şimşek

E-Posta Adresi :

olcaysimsek1968@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 262 54 57

Whatsapp 2:

0 (544) 900 64 83

Whatsapp 3:

0 (536) 262 54 57

Güzel Hanım Kuaför ve Kişisel Bakım Salonu

Saç tasarım, boya, fön, manikür, pedikür, ağda, kaş bıyık, ombre, gelin başı, güzellik merkezi ve güzellik salonu olarak İzmir Güzelbahçe de hizmet vermekteyiz.

Güzel Hanım Kuaför ve Kişisel Bakım Salonuolarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Güzellik sektörün öncüsü olan Güzel Hanım Kuaför ve Kişisel Bakım Salonuolarak güzellik sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Güzel Hanım Kuaför ve Kişisel Bakım Salonu olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde güzellik sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR