• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güzel Prefabrik

firma adresi

Adres :

- Hatay
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhsin Güzel - Adem Güzel
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 023 90 44
firma wp

Whatsapp 2:

0 (531) 911 82 94

reklam logosu
  • firma instagram

Hatay ilinde siz değerli müşterilerine çok uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Güzel Prefabrik isimli işletme olarak her zaman kaliteli, dayanıklı, garantili, sorunsuz, hatasız ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Prefabrik evlerin inşa edilmesi aşamasında her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip elemanlar ile hizmet vermekteyiz. Elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olması hizmetlerimizin de kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımıza düzenli aralıklar ile geniş çaplı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde siz değerli müşterilerimizin her zaman sorunsuz ve hatasız şekilde hizmetler almanızı sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet olarak sunulan prefabrik evlerimiz kaliteli ve sağlam yapılara sahip olmaktadır. Su basması, deprem ve yangına karşı dayanaklı yapılara sahip olan evlerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın sayıları fazla sayıda bulunmakta ve bu sayede müşterilerimizin hızlı şekilde hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Hızlı hizmet sunuyor olmamız müşterilerimizin zamandan büyük oranda tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, deneyimli, tecrübeli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Hatay prefabrik sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişim kurmak suretiyle memnun kalacağınız ve en ufak bir pişmanlık yaşamayacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR