• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzinail Beauty

Adres :

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. Pelin Pasajı No: 4/53 Kat: 5 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güzin Örgüç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 935 43 97

Whatsapp 2:

0 (532) 214 83 21

Hem erkek hem de kadın müşterilerimizin beğenerek takip ettikleri ve hizmet aldıkları merkezimiz Güzinail Beauty birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul güzellik merkezi alanında hizmet vermekte olan firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında; jel tırnak modelleri, ayak sağlığı, protez tırnak hizmeti, manikür ve pedikür hizmeti, ipek kirpik uygulamaları ve kalıcı makyaj uygulamaları olarak sayabiliriz. Hizmetlerimizden hem erkek hem de kadınlar yaralanmaktadır. Erkekler genellikle manikür ve pedikür hizmetinden yararlanmak istemektedirler. Kadın müşterilerimiz ise geniş hizmet yelpazemiz arasından seçim yaparlar.

Firmamızda temizliğe çok önem verilmektedir. Kullanılan aletler sık sık dezenfekte edilmektedir. Çoğu ürün tek kullanımlıktır. Çalışan ekibimiz işlerinde profesyonel, ilgili belge ve sertifikalara sahip ve deneyimli kişilerdir. Müşterilerimizin isteğine ve ihtiyacına göre analizler yapıp çözüm odaklı yaklaşımları ile yapılması gerekenleri müşterilerimize uygularlar. Tek seans uygulanan hizmetler de daha fazla uygulanan hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yapılan işlemlerle müşterilerimiz yepyeni bir görünüme sahip olmaktadır.

Firmamız uzun yılladır sektöre emek vermiş deneyimli bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete önem verip çalışmalarımızı bu hedefler doğrultusunda yapmaya çalışırız. Müşterilerimizin zaman içinde güvenini kazanmayı bilmiş ve onlarla kocaman bir aile haline gelmiş olmanın gururunu yaşmaktayız. Uyguladığımız fiyatlarımız ve zaman zaman yaptığımız kampanyalarla müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Web sitemizden ve whatsapp hatlarımızdan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR