• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gymboree Kayseri

Adres :

Melikgazi Mahallesi Aşık Veysel Bulvarı Mix Yaşam Merkezi No: 22 Melikgazi Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Başyazıcıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gymboreekayseri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 749 36 86

Whatsapp 2:

0 (533) 749 36 86

Gymboree Kayseri

Çocuklar İçin Oyun Grubunda Dünya Çapında Lider

Gymboree Play Music olarak biz 40 yıldan fazla bir zamandır 0-5 yaş grubu çocuklar için kendine güven ve yaratıcılık teşvik ediyoruz.40’ı geçen ülkede 550 merkezimiz,bizi dünya çapında çocuk gelişimi programlarında lider kılıyor.Uzmanlar tarafindan hazırlanmış programımız,çocukların yaşlarına uygun aktiviteler yaparak sosyal,bilimsel,fiziksel yeteneklerini oynayarak gelişmeye yardımcı olur. Programlarımız ayrıca,ebeveynlerin çocukların gelişimini anlama ve desteklemesine yardımcı olmak için benzersiz bir yaklaşımla geliştirilmiştir.
Erken Dönem Çocuk Gelişiminde Uzmanız
Sınıflarımızda kullandığımız programlarımız Amerika’daki çocuk gelişimi uzmanı Zero To Three Vakfı ile işbirliği içinde oluşturulmuştur.Bu programlar çocuğunuzun gelişimi için en iyi desteği vermek için titizlikle hazırlanmıştır Sınıflar, her çocuğun beceri ve ilgi alanını kapsayacak biçimde, her ay aralığının gelişim özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Doğumundan 5 yaşına kadar, sizi ve çocuğunuzu bekleyen birçok yenilikle karşılaşacaksınız.
Gymboree Merkezleri Oynamak ve Öğrenmek için Güvenlidir.
Biz çocuklara özgürce oynayabilecekleri güvenli, hareket serbestisi olan ortamlar sunuyoruz.Patentli ekipmanlarımız, Amerika’da 40 yıldır tanınan,saygı değer ve deneyimli oyun ekipmanları tasarımcısı Jay Beckwith tarafından çocukların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ekipmanlarımızın hepsi,ebeveyn ve çocuklar için en iyi kaliteyi sunmak içn özenle tasarlanmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR