• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

H2o Arıtma Sistemleri

Adres :

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 7 Ankara » Elmadağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Dursun - Olcay Dursun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

olcaydursun06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 620 72 87

Whatsapp 2:

0 (552) 420 56 92

H2O Arıtma Sistemleri isimli firmamız Ankara’da hizmet sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını yürütmektedir. Sunduğumuz hizmet sayesinde yaşam için hayati değer taşıyan suya daha kolay ve sağlıklı biçimde ulaşırsınız.

Su arıtma cihazları musluklarınızdan akan suyu temiz ve içilebilir hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu temizleme işleminde suyun içerisindeki mineralleri koruyarak vücut için sağlıklı su oluşturur. Musluk suyunun sertliğini, kirliliğini ortadan kaldıran su arıtma cihazları size lezzetli ve yumuşak su sunar. LG, Hyundai, Casper, Aquaturk, W- Smart gibi pek çok markanın su arıtma cihazı satışlarını gerçekleştiren firmamız müşterilerine doğru fiyat sunmaktadır.

Zaman içerisinde su arıtma cihazlarının filtrelerinin temizlenmesi, bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu işlemler su arıtma cihazlarınızın ömrünü uzatmakta, sağlık ve lezzetli su tüketmeye devam etmenize yardımcı olmaktadır. Firmamız ile irtibata geçerek LG, Hyundai, Casper, Aquaturk, W- Smart gibi pek çok marka su arıtma cihazlarının temizleme ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gerçekleştireceğimiz nitelikli işlem ile su arıtma cihazlarınızı günlük rutininizi kesintiye uğratmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ankara hizmet sektöründe yer alan firmamızda su arıtma cihazlarının tamir işlemleri, duş başlığı değişim işlemleri de yapılmaktadır. Arıtmalı sebil satışımız mevcuttur. Siz de musluk suyunuzu içilebilir, lezzetli hale getirmek için satışını gerçekleştirdiğimiz su arıtma cihazlarını; su arıtma cihazlarının temizleme, bakım ve tamir işlemleri için ise firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR