• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hair Boss Unisex Kuaför Salonu

Adres :

Mimar Sinan Mah. Alçıtepe Cad. No: 7/a Şehzadeler Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Duman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 231 76 50

Whatsapp 2:

0 (505) 039 99 02

Hair Boss Unisex Kuaför Salonu olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Manisa kuaför alanında hizmet veren firmamız Hair Boss Unisex Kuaför Salonu olarak sizlere hizmet vermektedir. Kuaför alanında geniş bir hizmet sunan firmamız unisex olarak her cinsiyete hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz saç tasarımı hizmetlerimizde sizlerin istek ve taleplerine göre de hizmetlerimizi şekillendirebilmekteyiz.

Geniş bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlerin memnun olabilmesi için iş arkadaşlarımızı alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel kişilerden seçmiş bulunmaktayız. İş arkadaşlarımız sizlerin soruları da en açıklayıcı şekilde cevap vermektedir. Sizlere sunduğumuz işlemlerde kullandığımız tüm malzeme ve ürünler en üst kalite ürünler olup sizlere kişisel olarak sunulmaktadır. Müşterilerimizin sağlığı için kullandığımız tüm devamlı malzemeleri işlem sonrasında yeni müşterilerimiz için steril hale getirmekteyiz. Tek kullanımlık malzemelerimiz ise kişiye özel olarak kullanılmaktadır.

Sadece saç tasarımı alanında hizmet vermeyen firmamız sizlere güzellik merkezi alanında da çeşitli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Güzellik alanında sizlere sunduğumuz hizmetler manikür pedikürden jel tırnak uygulamasına kadar geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri de en uygun ve sabit fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaktayız. Sizde firmamızın hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR