• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hair San Hasan

Adres :

Halkalı Atakent Mah Soyak Olimpiakent Sit 6 Blk. No 6 T-1 Küçükçekmece Halkalı İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Şafak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

egealihasan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 710 11 47

Whatsapp 2:

0 (532) 710 11 47

İstanbul kuaför kategorisi altında yerini alan firmamız; kalite, müşteri memnuniyeti ve güven çerçevesince inşa ettiği hizmetlerini bugünlere başarıyla dolu mazisi ile getirirken sektörün de gözde isimlerinden biri olmuştur.

Konu saç kesimi, boyası, bakımı, makyajı ve dahası olarak sıralayabileceğimiz kuaför uygulamaları olduğunda bayanların bu konuda kolay, kolay memnun olmadığından söz etmek gerekir. Zira bayanların ayrıntıya erkeklere göre çok daha fazla takıldığı düşünüldüğünde kolayca memnun olmamakta haklı oldukları savunulabilir. Ancak bu durum bizim için bir şey fark ettirmeyecektir. Çünkü bizler gerek sektör bilgimiz gerek yeteneklerimiz gerekse de görsel zevkimiz ile yaptığımız her işte müşterilerimizin hayranlığına şahit olmaktayız. Öyle ki kendine güvenen bir firma olarak rakip tanımadığımıza ise özellikle değinmek isteriz.

Saçların bir bayan için en değerli aksesuarlardan biri olduğunu bilirsiniz. İşte o nedenle bir saç, gerek rengi gerek kesimi gerekse de bakımı yüz tipine uygun olacak şekilde profesyonel ellerle yapıldığında gücünü ortaya çıkarabilir.

Saça dair uygulamalar gibi makyaj ve kişisel bakım uygulamalarında da hizmet sunan firmamız, prensipleri gereği kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermemekte, gerçekleştirmiş olduğu her uygulamada profesyonelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. En güncel saç trendleri ile makyajlarının takibini sağlayan hizmetlerimiz özel tasarımlar ile karşınıza çıkarken bakım işlemleri, perma, topuz, röfle ve balyaj uygulamalarına da içeriğinde yer vermektedir. O halde etrafınıza saçacağınız ışık ile günün en güzel kadını olacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR