• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hairworld Bayan Kuaförü & C - F Saç Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cenk Yürekli- Ferdi Sarı

  • firma instagram

İstanbul kuaför alanında yaptığı saç tasarımlarıyla hanımların vazgeçemediği yer Hairworld saç ile ilgili birçok uygulama yapmaktadır. Micro kaynak, ombre, gelin saçı gibi çeşitli alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Saçlar herhangi bir psikolojik durumda, güneş, rüzgâr gibi çevre faktörlerinden ya da yanlış uygulanan boya, fön, kesim, kaynak gibi etmenlerden çok çabuk etkilenir. Uzaması yavaşlar, parlaklığını yitirir, dolgunluğunu kaybeder. Salonumuzda saçlarınız için en doğru teknikleri ve yardımcı malzemeleri kullanarak saçlarınızın sağlıklı bir forma sahip olmasına özen gösteriyoruz. Boyadan dolayı saçların yanması, kalitesiz marka saç boyaları gibi faktörlerin sizi etkilememesi için saç konusunda uzman profesyonel bir merkeze gitmenizi öneririz.

Güler yüzlü ve işini ustaca yürüten personellerimiz ile hem yüzünüz hem de saçlarınız daha mutlu. İstediğiniz renk ve model üzerine çalışmalarımız bulunduğu için saçlarınızı bizim şekillendirmemize ve boyamamıza izin verebilirsiniz. Daha dolgun görünümlü saçlar ile keyfinizi geri kazanmanız için son derece titiz davranıyoruz. Sağlıklı saçlar ile daha rahat ve daha huzurlu bir kullanım için bizi tercih etmelisiniz.

Yüz şeklinize, ten renginize göre tasarladığımız saçlarınız ile daha çekici ve güzel görünmenizi sağlıyoruz. Hanımları gösteren saçlarıdır bundan dolayı saçlarınızı kendine güvenen bir ekibe teslim etmelisiniz. Ekibimiz her zaman kendini geliştiren genç ve dinamik bir yapıdadır. Trend olan ombre, micro kaynak gibi saç estetiğine yönelik çalışmalarımızla, tasarımlarımızla tecrübemizi saçlarınıza yansıtıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar