• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Akyüz Berber Dükkanı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Akyüz

Güzellik ve saç bakımı insanların dış görünüşünü etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Erkekler için saç oldukça önemlidir. Saçların düzgün bir kesime sahip olması, daha dolgun ve güçlü bir görünüme sahip olması erkeklerin dış görünüşünün oluşmasında en büyük etkenlerin başında yer alır. Güzel bir dış görünüş ise insanlardaki öz güvenin artmasını sağlayacaktır. Bu sebep ile dış görünüş insan hayatında oldukça büyük bir yere sahip olabilmektedir.

Saçların sağlıklı olması ve güzel bir kesime sahip olabilmesi doğrudan kuaför ile alakalı bir durumdur. İstanbul kuaför sektöründe sunmakta olduğumuz hizmet sayesinde müşterilerimizin istedikleri saç kesimlerini başarılı bir şekilde uygulayarak saçlarını onların hayalindeki kesime ve şekle kavuşturabilmekteyiz. Alışılagelmiş kuaförlerin aksine kendi istediğimizi değil müşterilerimizin görmek istediği saç kesimini uygulamakta ve bu sayede müşteri memnuniyetini tam manası ile sağlayabilmekteyiz. Bu alanda yıllardan beri hizmet vermekte oluşumuz sayesinde ise müşterilerimizin hayalindeki saç kesimini kolay bir anlatım ile hızlıca kavrayabilmekte ve bu doğrultuda kesimlere ivedilik ile başlayarak en kısa sürede müşterilerimizin hayallerindeki saç kesimine kavuşmasını sağlayabilmekteyiz.

Kurumsal olarak edindiğimiz ilke doğrultusunda her geçen gün farklı kesim teknikleri ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Sahip olduğumuz profesyonel ekipman, şampuan ve bakım ürünleri sayesinde müşterilerimizin saç kesim işleminden sonra ihtiyaç duydukları bakıma kavuşmasını ve saçlarının daha gür, daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR