• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hakan İnşaat & Mimarlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkul Kaymaz

  • firma instagram

Günümüzde artık yapı ve inşaat sektörü profesyonel düzeyde ve yüksek güvenlikli bir şekilde inşa edilmektedir. Bu profesyonelliğin yakalanmasında günümüzün vermiş olduğu imkânlar ve teknolojiler büyük bir etkiye sahiptir. Yapılan ev, işyeri ve ortak kullanım alanlarının yüksek katlı olması, çok fazla sayıdaki insanı aynı anda içerisinde bulundurması ve özellikle deprem olasılığı bulunan bir zemin üzerinde yaşamamızdan dolayı profesyonel bir firma tarafından sunulması büyük bir öneme sahiptir. Bizler Hakan İnşaat & Mimarlık olarak sizlere profesyonel ve yüksek güvenlikli, modern yapılar inşa ederek hizmetler vermekteyiz.

Hakan İnşaat & Mimarlık olarak İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, modern, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul inşaat sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Kurumumuzda sizlere yüksek katlı, güvenliği üst seviyede olan, mimarlık açısından modern dokunuşlar içeren, her aileye uygun metrekareye sahip stüdyo daireler, 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 4+2 şeklinde büyüklük ve tasarımlara sahip evlerimize ve farklı boyutlara sahip işyerlerimiz, ofislerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken yüksek kaliteli malzemeler kullanmakta, malzemeden kısmadan depreme dayanıklı evler ve yapılar inşa etmekteyiz. Eğer sizlerin de ev ve işyeri gibi alanlara ihtiyacınız var ise yapılarımıza gelerek kalitemizi kendi gözleriniz ile görerek hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR