• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hakzel İnşaat

firma adresi

Adres :

Altıntaş Mahallesi Şehit Turgut Yılmaz Caddesi 6 Sokak No: 2 / 1 Muğla » Dalaman
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Akın
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 769 55 53

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hakzel İnşaat Muğla ilinde hizmet veren işletmelerden bir tanesidir. İşletmemiz inşaat sektörü gibi çok önemli bir sektörde hizmet vermektedir. Ülkemizin bilindiği üzere fay hattı üzerinde yer alan bir ülke olması sebebi ile sunduğumuz hizmet çok önemli bir hale gelmektedir. Bir bana inşa ederken kullandığımız betonların, tuğlaların, çimentoların çok kalitesi olması gerekmektedir. Bu kalite binalarımızı depreme karşı dayanıklı hale getirmek suretiyle insan hayatını kurmaktadır. Ayrıca işletme olarak depreme karşı özel önlemler, sistemler yapmak suretiyle yaptığımız inşaatların normal binalara oranla çok daha sağlam ve güvenli hale gelmesini sağlamaktayız.

Bünyemizde çalışan inşaat ustalarının deneyimli ve tecrübeli olması bizim için tüm kriterlerden çok daha önemli bir aşamadır. Bu sebepten dolayı çalışanlarımızı işe alırken çok detaylı bir araştırma yapmak suretiyle usta seçimlerimizi yapmaktayız. Bir inşaatı yaparken çok sistemli bir şekilde çalışmaktayız. Vardiya sistemlerimizi uzun tutmamak kaydıyla çalışanlarımızı çok yormadan, dikkatlerini dağıtmadan dinlendirmek suretiyle çalıştırmaktayız. Bu sayede tüm dikkatlerini vererek büyük bir titizlik ile inşa işlemlerini yapmaktadırlar. Bu sayede yapılan binanın sağlamlığı her türlü testten geçmektedir.

Tüm bu özellikleri saydığımız zaman yaptığımız binaların sağlam olması içten bile değildir. Muğla inşaat sektörü denildiği zaman çoğu binayı bizim yaptığımız ve müşterilerimizin bizden memnun olduğu sonuçları ortaya çıkmaktadır. Siz müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için çok önemli faktörlerden birisidir. Sizde bizi tercih ederseniz pişman olmayacaksınız.

BENZER FİRMALAR