• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Halil Seven Saç Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Seven

  • firma fb
  • firma instagram

Kuaför sektöründe faaliyet gösteren Halil Seven Saç Tasarım birmilyonnokta.com üyesidir. Saç bakım ve tasarımda kendinizi emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yılların deneyimine sahip uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak kaliteli hizmetler sunmaktayız. Erkek kuaför olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak hizmet vermekteyiz.

Manisa kuaför sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık veren öncü firmalar arasında yer almaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap ederek önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kaygıdan uzak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunma gayretiyle ilk günden beri kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki gelişmeleri ve en trend saç tasarım modellerini sizlerle buluşturmaktayız. Sakal traşı, saç kesimi, cilt bakımı ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktayız.

Yılların deneyimine sahip bir kuaför merkezi olarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri eksiksiz bir şekilde istifadenize sunmaktayız. Hizmete başladığımız ilk günden beri yenilikçi hizmet politikasını benimseyerek sizleri en yeni saç tasarım ve bakım hizmetleriyle buluşturduk. Sizlere verdiğimiz profesyonel hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlere en makul fiyatlarla sunarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla bulabileceğiniz en ideal adres olarak faaliyet göstermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar