• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamidiye Su ( Karşıyaka Alo Hamidiye Su Siparişi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birkan Şenol - Ülger Kayalık

İzmir alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; Hamidiye Doğal Kaynak Su’yun bayiliğini yapmak üzere sektöre atılmıştır. Sektöre atıldığımız günden bu güne kadar temel çalışma prensibimiz mutlak müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu prensibimiz doğrultusunda hiçbir zaman hizmet kalitemizden ödün vermeden itina ve özveri ile çalıştık. Her zaman güvenilir ve sağlıklı su Hamidiye’yi siz müşterilerimize ulaştırabilmek için bir telefon kadar yakınınızda olduk. Bayiliğini yapmaktan gurur duyduğumuz Hamidiye su; kendi tesislerinde yer alan laboratuvarlarında her türlü kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçtikten sonra dolum, kapaklama ve paketleme işlemleri el değmeden yapılarak tüketicisine ulaşmaktadır. Biz firma olarak Hamidiye Doğal Kaynak Suyunu siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için hizmet etmekten her zaman onur duyduk.

Firmamızın temel çalışma ilkesi daima koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur. Bu ilke doğrultusunda müşterilerimiz ile karşılıklı güven, dürüstlük, sevgi ve saygıya dayalı olarak hizmetlerimizi sürdürdük. Bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz. Siparişlerinizi firmamızın alo sipariş hattı ile kolayca oluşturabilirsiniz. Alanında profesyonel, güler yüzlü ve özverili dağıtım elemanlarımız firmamıza ait araçlar ile en kısa ve en hızlı sürede hiçbir ücret talep etmeden siparişlerinizi adresinize kadar ulaştıracaktır.

Firmamızın hedefi faaliyet gösterdiğimiz alanda örnek ticaret anlayışımız ile daima sektörde öncü bir firma olmak. Müşterilerimiz ile aramızda güven temelli ilişkiler oluşturmak. Böylelikle tüketici kitlemizi genişleterek pazardaki payımızı arttırarak büyümek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR