• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Han Yapı İnşaat

firma adresi

Adres :

Çamlık Mahallesi 555 Sokak No: 9/a Aydın » Didim(Yenihisar)
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Çakmaz
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 060 38 63
firma wp

Whatsapp 2:

0 (534) 462 34 95

Han yapı inşaat, inşaat sektöründe kaliteli çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yılların verdiği öz güven ve tecrübeyle çalışmanın verdiğini gururu yaşıyoruz. Aydın Didim inşaat işleri, çatı tadilat hizmetleri, ısı yalıtım sistemleri, cephe giydirme hizmetleri, boya badana uygulama, baskı panel uygulama, zemin izolasyon, Didim dış cephe işleri gibi alanlarda hizmet sunmaktayız.

Aydın yapı inşaat sektöründe temelden inşaat yapımı konusunda adımızdan sıkça söz ettirmeyi başardık. Sıva uygulama işleri, dış cephe mantolama, anahtar teslim inşaat işleri için tereddüt etmeden bize başvurabilir ve kaliteli adresin kaliteli hizmetiyle tanışabilirsiniz. Tamamlanan ve devam eden birçok projemiz vardır. Büyük ölçekli proje üstlenmekten gurur duyarız. Aydın bölgesinde bulunuyorsanız hizmetlerimize göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

Piyasa güvenilirliği ve kalite anlayışı sağlam konumumuzun arkasında yer almaktadır. Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Proje ortaklıkları ve iş birliği anlayışıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. En yeni teknolojiye sahip geniş makinelerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Yerli ve yabancı ortaklarla çalışma tecrübemizle inşaat sektöründe rakiplerimizi geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve saygın kurumsal kimliğimiz ile inşaat sektörünün yenilikçi ve öncü şirketlerinden biri olmayı başardık. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da adımızdan söz ettirmeyi amaçlıyoruz. Sahip olduğumuz lojistik güçle her türlü teknik sorunun kolaylıkla üstesinden gelmekteyiz. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR