• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hancı Nargile & Tütün

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Telli

reklam logosu
  • firma fb

Hancı Nargile Tütün olarak tütün sektöründe kendimizi yenileyerek müşterilerimize hizmet en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve sizlere en uygun hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerin beklentilerine yönelik hizmetler ve alternatiflerle birlikte en uygun ürünleri temin ederek sizleri memnun ediyoruz.

Ankara alışveriş sektöründe her zaman tercih edilen bir işletme olma hedefimiz için, siz değerli müşterilerimizle birlikte çalışıyor ve yolumuza devam ediyoruz. Kesintisiz iletişim, güler yüzlü hizmet, kaliteli ürün ve ekonomik fiyatlarımızla birlikte sizlerin hizmetindeyiz. Sevdiğimiz işi en kaliteli şekilde yaparak sizlere yardımcı olma yolunda müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlere en kaliteli ve en güncel ürünleri sunuyor, hizmet ve ürün yelpazesinde kolaylıklar sağlıyoruz. Müşterilerimize en uygun çözümleri üretmek için çalışıyor ve deneyimli personelimizle birlikte sizlere kaliteli hizmetin teminatını veriyoruz. Müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli hizmet vermeyi kendimize vizyon ediniyoruz ve müşterilerimizin isteklerine göre hareket ediyoruz. Sektörümüzde lider olma yolunda siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerliyor ve gelişiyoruz.

Ürün satışı ve teminini sizlerin istek ve ihtiyacına göre gerçekleştiriyoruz. Siz de kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız işletmemize davetlisiniz. Bizden haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR