• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hanem Medikal ve Evde Bakım Hizmeti

firma adresi

Adres :

Ayvalı Mahallesi Ayvalı Caddesi 95 / A Ankara » Keçiören
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Han
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 682 01 12

reklam logosu
  • firma instagram

Kaliteli ekipman ve çalışanlara sahip Hanem Medikal ve Evde Bakım Hizmeti şirketi http://birmilyonnokta.com/ üyesidir. Hayatın her döneminde sağlık desteğine ihtiyacımız olmuştur. Her yaşta yaşanabilecek sağlık problemlerinde tedaviden kaçınılmamalıdır. Artık sağlık hizmetlerine ulaşım daha da kolaydır. Kalabalık hastane ortamları yerine evinizden sağlık hizmeti görmek istemek herkesin hakkıdır. Aile üyelerinin ihtiyacı olan bakımı sağlamak konusunda kendisi zaman veya beceri konusunda yetersiz hissetmek çok normaldir. Bu gibi durumlarda destek almak en doğru karar olacaktır. Bizler bu durumlarda gözünüz arkada kalmadan sizler yerine bu desteği sağlamaktayız.

Firmamız Ankara medikal ve tıbbi cihaz sektöründe başarılı bir sağlık ekibine sahiptir. Temel destek ve tedavi sürecinde gerekli ekipman ve çalışanlarımız vardır. Firmamız 7/24 ambulans desteği de sağlamaktadır. Sağlık çalışanlarımız bu sektörde büyük bir içtenlikle hastalarına yardım etmektedir. Sağlık insanların dikkat etmesi gereken en önemli konuların başında gelir. Bizler sizlerin ve aile üyelerinizin sağlık durumunu önemsiyoruz. Evde sağlık ve bakım hizmetinde sizlere evinizin konforunda kaliteli destek sağlanmaktadır.

Her branşta kendini geliştirmiş çalışanlarımızın şefkatli sağlık desteğini sizlerle buluşturmaktayız. Sağlık desteğinde sevgi en güzel ilaçtır. Şirketimiz sevgi dolu çalışmasıyla sizleri iyileştirmeyi ilke edinmektedir.

Tedavi, bakım, kontrol her düzeyde desteği sağlamaya hazır ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz. Sağlık disiplini konusunda kendini geliştirmiş ekibimiz ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sizlere sağlayacaktır. Şirketimiz evinizde konforlu sağlık hizmeti almanız için yanınızda olmaya hazır beklemektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR