• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Happy Petshop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burhan Çaylak

  • firma tw
  • firma instagram

Happy Petshop ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Evcil hayvan besleyen müşterilerimiz için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Mağazamızda evcil hayvan besleyen müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri bulundurmakta ve satışa sunmaktayız. Evde veya bahçede beslediğiniz küçük dostlarınızın daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama sahip olması için bazı ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Bu ürünleri temin ederek evcil hayvanınızın daha konforlu ve eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Ürünleri temin ederken güvenilir bir firma ile anlaşmanız, güvenilir bir mağazadan alışveriş yapmanız önemlidir. Bizler Balıkesir evcil hayvan sektöründe sizlerin tercihi olmaktayız.

Kedi, köpek, balık, tavşan, kemirgenler gibi birçok hayvan evde veya bahçede beslenebiliyor. Evde veya bahçede beslenilen hayvanların barınma ihtiyacı, yeme ve içme ihtiyacı oluyor. Hayvanlar çeşitli oyuncaklarla oynayabiliyor, vakit geçirebiliyor. Hayvanlar için mama kapları, su kapları, mama ve yem çeşitleri, çeşitli aksesuarlar mağazamızda bulunuyor. Farklı kategorilere ait bu ürünler yüksek kaliteye sahiptir. Evcil hayvanınızın sağlığını koruyarak onların ihtiyacı olan ürünleri mağazamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Bizler doğru ve uygun fiyat aralığında ürün satışı yapmaktayız. Kalite standartları kapsamında hizmet vererek %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Kendimizi ve verdiğimiz hizmeti geliştirerek her zaman daha iyi hizmetle müşterilerimizi karşılamaktayız. Müşterilerimizin soru ve görüşlerini dikkate alıyor, onlara her zaman en doğru cevapları ve çözümleri sunuyoruz. Sizler de evcil hayvanınız için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar