• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Happycars Detailing & Araç Kaplama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salih Adıgüzel- Murat Kerem

  • firma fb

Happycars Detailing & Araç Kaplama firmamız ile Eskişehir Tepebaşı’nda hizmet veriyor, araçlarınızın en temel ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Yıllar önce bölgemizde eşi benzeri olmayan çözümlere imza atmak amacıyla çıktığımız yolda firmamızın altyapısını çok güçlü kurduk. Hiçbir şeyden kaçınmayarak en ileri teknoloji makineleri ve ekipmanları işletmemize dahil ettik. Dünya standartlarında çözümler üretebilmek için araçlarınızın en temel gereksinimlerini merkezimizde karşılayabilmeyi hedefledik. Çünkü araçlar kullanıma dayalı olarak veya ani kazalarla çok sık kirlenir, lekelenir, tozlanır. Bütün bunlar başta araçların estetiği olmak üzere sürüş zevkini, seyahat konforunu ve kişi sağlığını bozar. Bu yüzden de zaman zaman profesyonel ellerce, özel ekipmanlarla temizlenmesi gerekir. Bizler bütün bunlar ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Eskişehir oto aksesuar ve modifiye sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak kaliteden taviz vermiyoruz. Uygulamalarımızda her zaman birinci sınıf malzemeler kullanıyor, dünyanın en seçkin markalarının ürünlerini stoklarımıza dahil ediyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımızla araçlarınıza dair her ne istiyorsanız yerine getiriyoruz. Üst düzey işçilikle birleştirdiğimiz çözümlerimizin sonunda her seferinde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar doğuruyoruz.

Firma olarak oto aksesuar ve modifiye alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz araçlarınıza en az sizler kadar değer vermekte, hassasiyet göstermektedirler. Sizlerin tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda iç dış detaylı temizlik, pasta cila uygulaması, oto cam filmi uygulaması, araç elmas kaplama ve daha fazlası merkezimizde yapılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR