• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Koreli Kardeşler Oto Lastik

Adres :

İrfanlı Mahallesi Doktor Yılmaz Sevinç Caddesi No: 17 70 Evler Semti Osmaniye » Düziçi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kötüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 285 86 79

Osmaniye Düziçi’nde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak hizmetlerine devam eden Has Koreli Kardeşler Oto Lastik firmamız en acil ihtiyaçlardan en yakın çözüm ortağınızdır. Bizler bütün araç sahiplerinin kaliteli ve güvenilir çözüm ortakları olma gayesiyle çalışıyoruz. Araçlarınızın marka ya da modeli her ne olursa olsun mutlaka lastikleri vardır ve lastiklerin her zaman sağlam olması gerekir. Hasarlı ya da kusurlu bir lastik can ve mal güvenliğinizi tehlikeye attığı gibi trafikteki diğer yaya ve sürücüleri de tehlikeye atmaktadır.

Osmaniye oto lastik ve jant sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler müşterilerimizin her zaman sağlam lastiklerle ve jantlarla yollarda olmalarına çalışıyoruz. Bunun için merkezimizde her türlü bakım, onarım ve değişimi yapabiliyoruz. Yazlık kışlık lastik değişimlerinde, lastiklerinizin yenilenmesinde, hasalarının onarılmasında ve diğer bütün ihtiyaçlarınızda güvenilir çözüm ortağınız oluyoruz.

Oto lastikler araçların aynı zamanda en fazla yıpranan, hassas riski bulunan aksamlarıdır. Bu nedenle yolda kalma sebepleri arasında lastik arızalarının büyük payı vardır ve arızalı bir lastikle yola devam edemezsiniz. Bu durumda hemen en yakın oto lastik tamircisine ulaşmalısınız. Has Koreli Kardeşler Oto Lastik olarak bizler 7 gün, 24 saat hizmetinizdeyiz. Bölgemiz genelinde her nerede, ne zaman oto lastiğe dair bir ihtiyacınız olursa bir telefon kadar yakınınızdayız. Dakikalar içinde bulunduğunuz yere gelir, sorunu ortadan kaldırır ve güvenle yola devam edebilmenizi sağlarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR