• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Sarıyer Börek & Pide Salonu

Adres :

Merkez Şube: Nene Hatun Mah. Çinçindere Cd. No: 197/a Esenler/istanbul Şube2: Menderes Mah. Endülüs Cd. No: 15 Esenler/istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezai Kutlu

E-Posta Adresi :

ozkankutlu2009@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 717 73 58

Whatsapp 2:

0 (536) 851 10 37

Börek ve pide lezzeti bizler için büyük bir öneme sahiptir. Kültürel lezzetlerimiz içerisinde yer alan bu damak tatlarının kaliteli bir hizmet sağlayıcıdan alınması daha lezzetli bir börek ve pide tüketimini beraberinde getirecektir. Bizler Has Sarıyer Börek & Pide Salonu olarak sizlere profesyonel kurum yapımız ile bu lezzetlerin hizmetini vermekteyiz. Gün arasında, yoğun iş temposu içerisinde acıktığınızda ve de akşam eve yorgun geldiğiniz vakitlerde lezzetli börek ve pide çeşitlerimizden sizlerde tüketerek gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Has Sarıyer Börek & Pide Salonu olarak İstanbul ilinin Esenler ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimiz için gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, profesyonel, lezzetli, hızlı, taze, güvenilir, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli hizmetleri sizlere sağlamamız neticesinde İstanbul yeme içme ve eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen kaliteli bir börek ve pide salonu haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Salonumuzda sizlere birçok farklı börek çeşitlerimiz, farklı damak tatları içeren pide çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ile profesyonel bir hizmet sürecini sizlere vermekteyiz. Kalite bakımından yüksek standartlara sahip olan, güvenilir üreticilerden temin edilmiş malzemeler ile pişirilen bu lezzetleri Has Sarıyer Börek & Pide Salonu olarak bizlerden alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR