• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hasan Güven Bay Kuaför ( Sancaktepe Erkek Kuaförü )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Güven Genç

reklam logosu
  • firma instagram

Erkek müşterilerin ilgi gösterdiği Hasan Güven Bay Kuaför birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul kuaför sektörü içinde ildeki nüfus yoğunluğuna bağlı olarak her caddede, sokakta en az bir tane kuaför bulunmaktadır. Kuaför denince sadece kadınlar akla gelse de günümüzde erkekler de kadınlar kadın bakımlı olmak istemektedirler. Firmamızda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler; cilt bakımı, saç bakımı, manikür ve pedikür ve damat tıraşı olarak sıralayabiliriz. Çocuk saç kesimi ve kaş düzeltme işlemleri konusunda müşterilerimize destek olmaktayız.

Günümüzde artan bakımlı erkek sayısı kuaförlerin sadece saç kesimi değil daha çok ve çeşitli hizmetler vermesine de neden olmuştur. Firmamız da bu anlamda müşterilere verdiği bakım hizmetleriyle öncü firma olma yolunda ilerlemektedir. Yenilikleri takip ederek ve gerekli eğitimleri alarak firmamızda müşterilerimize sunarız.

Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız kuaförlükle ilgili tüm eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını başarıyla almış, deneyim kazanmış kişilerdir. Genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Firmamızda taviz vermediğimiz kuralların en başında hijyen gelir, tüm ekipmanlar her müşteri sonrası mutlaka temizlenir ve yıkanır. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Memnuniyeti sağlanan müşterilerimiz devamlı müşterilerimiz olurlar. İkinci hedefimiz müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla da daha uygun fiyatlardan yaralanmanızı sağlıyoruz. Müşteri kitlemiz tüm Sancaktepe’yi kapsamaktadır. Bizlere telefonlarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz, bu sayede sizleri bekletmeden hizmetlerimizi sunmuş oluruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR