• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hastürk Besicilik

firma adresi

Adres :

- Bursa » Yenişehir
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurmuhammed Hastürk
firma email

E-Posta Adresi :

.
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 037 03 03

  • firma fb

Bursa ili Yenişehir ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet sunan Hastürk Besicilik isimli işletme olarak deneyimli, tecrübeli, profesyonel, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. İşletme olarak her zaman bünyemizde veteriner hekimler bulundurmakta ve hayvanlarımızın günlük olarak sağlık taramalarından geçirilmesini sağlamaktayız. Sağlık taramaları esnasında ortaya çıkan hastalıklara direkt olarak müdahale etmekte ve sizlerin sorunsuz hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Hayvanlarımızın günlük olarak doğal ortamlarına çıkarılmalarını ve otlanmalarını sağlamaktayız. Yaptığımız bu işlem hayvanlarımızın doğal olarak büyümesini sağlamakta ve müşterilerimiz organik hizmet almalarına yardım sağlamaktadır.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize hayvan kesim hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz bünyesinde çalışan kasap elemanlarımız mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu özelliklere sahip olan kasap elemanlarımız sayesine sunduğumuz hizmetler her zaman hızlı ve kaliteli şekilde sunulmaktadır. Ayrıca kesim hizmetleri esnasında kullandığımız kesim hanelerimiz temiz ve geniş yapılara sahip olmaktadır. Bu sayede müşterilerimizim zaman kaybı yaşamadan temiz ve sağlıklı hizmetler alabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca tüm hayvancılık hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile ortaya çıkarmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde hızlı, temiz, sağlıklı, kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Bursa hayvancılık sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR