• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hayriye Butik

Adres :

Alemdar Mah. Açelya 3 No : 1 Daire: 2 Bursa/ Osmangazi Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayriye İmal

E-Posta Adresi :

kubrasrn1313@out.com

Whatsapp 1:

0 (537) 250 73 10

Hayriye Butik mağazamı ile Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyor, uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve özverinin değişmeyen adresi konumunda bulunuyoruz. Bizler yılla önce bölgemizde eşsiz bir konsept oluşturmak ve benzersiz ürünler ile müşterilerimizin karşısına çıkmak amacıyla yola çıktık. Kısa sürede de yoğun bir ilgiyle karşılaşarak Bursa’nın en çok tercih edilen giyim mağazalarından birisi haline geldik. Başarılarımızın tesadüf olmadığını da ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilimizle kanıtlamış olduk. Yine de bizler başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası için hummalı bir çaba sarf ediyoruz.

Bursa giyim sektörünün örnek mağazalarından birisi olarak bizler önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. Değişen ve gelişen tüketim ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, her birine en doğu ürünlerle en uygun zamanda karşılık verebilmeyi hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza dair her ne ararsanız mağazamızda bulabilmenizi sağlıyoruz.

Giyim modası sürekli değişmekte ve her mevsim, her yıl yine tarzlar ortaya çıkmaktadır. Renklerden desenlere kadar hemen her detay modanın bir parçası olmaktadır. Bizler yenilikçi, gelişime açık bir konsept ile modayı yakından izliyor, her mevsimin en trend tasarımlarının bünyemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Çocuk giyim ve bayan giyim ürünlerimizde çok geniş bir seçenek sunarak her zevke, her tarza rahatlıkla hitap edebilmeyi başarıyoruz. Güler yüzlü, uzman ekibimizle sizleri en güzel şekilde ağırlıyor, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR