• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hazar Grup Yangın Söndürme

firma adresi

Adres :

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Özpetek Sanayi Sitesi 1354. Cadde 1406. Sokak No : 26 Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Funda Biçer
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 747 28 40

reklam logosu
  • firma instagram

Firmamız Hazar Grup Yangın Söndürme artık birmilyonnokta sitesine üyedir. Bizler firma olarak yangın söndürme sistemlerimiz ile sizlerin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek donanımlara sahibiz. Her türlü ürün ve hizmetlerimizi en üst kalitede sizlere sunarak başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Müşteri odaklı sunmuş olduğumuz tüm çalışmalarımızda güvenliği üst düzeyde tutuyor %100 memnuniyetler elde ediyoruz. Alanlarında tecrübeli ve deneyimli kadromuz sayesinde müşterilerimize başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Firma olarak her müşterimizle özenle ilgileniyor, ihtiyaçlarını anlayarak onlar için en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Ankara hizmet sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız kaliteli çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmekte. Firma olarak geniş hizmet ağımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilmekteyiz. Bizler müşterilerimize pano içi söndürme sistemi, sprinkli söndürme sistemi, otomatik yangın söndürme sistemleri, arazi tipi yangın dolapları, itfaiyeci ekipmanları, köpük sistem yangın dolapları, hortum makaraları ve arabaları, su ve köpük monitörleri, yangın dolapları, yangın kapıları, yangın hortumları, yangın söndürme tüpleri, yangın ihbar sistemleri, davlumbaz söndürme sistemleri, gazlı yangın söndürme, yangın eğitimi, hidrant yangın hortumları, ikaz armatürleri gibi pek çok hizmetlerimizi müşterilerimize sağlamaktayız.

Başarılı çalışmalara imza atan firmamız müşterilerinin bütçelerine uygun olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bizler müşterilerimizin hemen her türlü ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecek donanımlara sahibiz. Sizlerde yangın söndürme sistemleri ve çeşitli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR