• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hb Kasa

Adres :

Eski Habipler Mahallesi Eski Edirne Asfaltı 63/a İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bünyamin Taşyürek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 430 76 40

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Hb Kasa birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yılların deneyimine sahip uzman bir firma olarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde istifadenize sunmayı misyon edinmiş bir firma olarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bölgemizde önemli bir boşluğu doldurarak kesintisiz bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz alanda öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firma olarak geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerine tek bir platformda karşılık vermekteyiz. Firmamız sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yeni hizmetleri sunmaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Firma olarak; römork tamiri, kamyon kasası satışı, kamyon branda sistemleri, kamyon dorse tamiri hizmetlerini sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerde müracaat edebileceğiniz ve uzun vadede yararlanabileceğiniz güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmet verme gayretiyle sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Firma olarak daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmak adına uygun fiyatlar sunmaktayız. Kaliteli hizmetleri makul fiyatlarla alabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız sizlerin rağbeti ile ilk günden beri hizmet kapasitesini genişleterek büyümeye ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR