• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hç Otomatik Şanzuman Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çukurcu
HÇ - Otomatik Şanzıman

Servisimizde her türlü otomatik şanzımanlı aracın şanzıman arızaları eğitimli personelimiz ve ekipmanlarımız ile tespit edilmektedir. Aracınızın otomatik şanzıman arızaları en kısa ve ekonomik şekilde onarılmaktadır. Her türlü şanzıman yedek parçasına ait her türlü parça firmamızda mevcuttur.

Aracınızın şanzımanındaki hasarlı bölümler tercihinize göre onarılmakta ya da sıfır veya ikinci el yedek parçalarla değiştirilmek suretiyle gerekli tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Otomatik şanzıman tamirinin yanında, otomatik şanzıman bakımı, şanzıman arızaları, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik vites sorunları, çözümleri ve şanzıman konusunda benzeri alanlarda hizmet sunmaktayız. Ayrıca otomatik şanzıman ve yedek parçaları da servisimizde bulunmaktadır.

Servisimizde her çeşit otomatik şanzıman tamiri, bakımı ve arızaları yapılmaktadır. Daima kaliteli hizmet ve özenli işçilik prensipleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Şanzımanın işlevini sorunsuz yerine getirmesi, tüm parçalarının uyum içinde çalışmasına bağlıdır. Parçalardan herhangi birinde yaşanan bir aksaklık ya da bozukluk, aracın sürüşünü etkileyecektir. Bu nedenle, bir sorun tespit edildiğinde vakit kaybetmeden sorunun çözülmesi, hem maliyeti düşürecek hem de şanzıman ve buna bağlı sistemlerin ömrünü uzatacaktır.

İyi bir tecrübe, eğitim ve gelişmiş teknoloji desteğine sahip olan teknik ekibimiz, siz değerli müşterilerimize otomatik şanzıman bakımı ve onarımı konusunda daha iyi ve güvenilir çözümler sunmak için çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR