• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helal Dünya Marketleri Şanlıurfa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Yunay

Helal Dünya Marketleri Şanlıurfa ismiyle Şanlıurfa Merkez’de alışveriş sektöründe helal gıdalar ve ürünlerle sizlere hizmet sağlıyoruz. Sağlığınıza, yaşamınıza, hayat kalitenize önem vermeyi ve değer katmayı hedefleyen bir işletme olarak yolumuza devam ediyoruz. Uygun fiyatlarla sizlerle buluşturduğumuz birçok ürün mevcut halde bulunuyor. Bizleri benzer anlamda hizmet veren firmalardan ayıran bir konu da ürünlerimizin tamamının alanında uzman GİMDEŞ denetçileri tarafından üretim aşamasından ambalajlanma aşamasına kadar denetlenmesi. Denetçiler, bütün aşamalarda ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceliyor ve bizler de bu denetlemeden geçtikten sonra ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. Daima sizlere bir değer katma anlayışıyla hizmet veriyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Marketimiz, ürün çeşitliliğini de sağlayarak birçok farklı alana temas ediyor. En doğal reçel çeşitleri, et ürünleri, kahvaltılık ürünler, meşrubat ve bakliyatlar, sağlık ürünleri, anti bakteriyel ve özlü sabunlar marketimiz bünyesinde helal ürün olarak mevcut bulunuyor. Bütün bu ürünleri titizlikle seçiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şanlıurfa alışveriş sektöründe helal ürünler satmamız ve GİMDEŞ tarafından denetimden geçmiş ürünleri sizlerin beğenisine sunmamızla benzer firmalardan ayrılıyoruz. Hem kalite, hem de hijyen anlamında da müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Helal ürünlerimizden almak isteyen herkesi Şanlıurfa’da yer alan iki şubemizden birisine beklemekteyiz, geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde istediğiniz her ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR