• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helios Yaşam Merkezi

Adres :

Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Derya Metin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@heliosyasammerkezi.com

Whatsapp 1:

0 (505) 801 38 79

Whatsapp 2:

0 (505) 801 38 79

Helios Yaşam Merkezi

Helios Yaşam Merkezi olarak toplum bireysel değişimlerle düzelir bakış açısı ile yapılabilirlikleri insanlara ve kurumlara fark ettirmek için hizmetler sunan kişisel ve ruhsal gelişim merkeziyiz. Sağlıklı bir toplum olabilmemiz için kişisel gelişim, kurumsal gelişim ve ruhsal gelişim aşamalarında yol almak isteyen birey ve kurumlara hizmet vermek amacıyla kurulduk.

Bireylerin ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda kişiye veya kuruma özel çalışmalar ve eğitimlerle doğru ve basit bilgilerle sizi ve kurumunuzu sizinle birlikte yeniden ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.
Helios Yaşam Merkezi’nin Hikayesi
İki farklı bilgi kaynağından yola çıkarak Helios ismini seçtik. İlk kaynağımız Büyük İnsan Potansiyeli kitabında yer alan açıklama oldu. Bu açıklamaya göre;
Gezegen üzerinde bilince sahip olan her şeyin kayıtları Dünya Ana’da depolanmıştır. O da bu bilgiyi güneş sistemindeki tüm diğer gezegenlerle birlikte sizin yıldızınız Helios’a (Güneş) gönderir. Ondan sonra galaksinizdeki diğer güneş sistemlerindeki tüm büyük yıldızlar bilgilerini Alycone’a aktarırlar. Sizin bir kitap, Dünya Ana’nın ise bir şube kütüphanesi olduğunu söyleyebiliriz. Helios ana kütüphanedir. Alycone ise tüm kayıtları içeren en büyük kütüphanedir.
İkinci kaynağımızı da Yunan Mitolojisi’nden aldık. Yunan Mitolojisinde 2. kuşak Titanlardan olan Helios, Güneşin efendisi olduğu kadar, görme yetisini de temsil eder; ayrıca edilen yeminlerin de bekçisidir.
Helios isminden sonra nasıl bir ifade kullanmalıyız diye düşünürken; Güneş dünyadaki yaşamın kaynağı ve Güneş sistemimizin merkezi olduğunu düşündüğümüzde en doğru isimlendirmenin Helios Yaşam Merkezi olduğuna karar verdik.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR