• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helios Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Derya Metin

Kendini keşfetmek, farklı açılardan bakmak ve hayatı anlamak için destek almaya ne dersiniz? İstanbul danışmanlık sektöründe verdiğimiz hizmetle yaşamın tadını çıkarabilecek ve artık daha pozitif olacaksınız. Yaşınız kaç olursa olsun, geçmişte ne yaşamış olursanız olun, hayallerinize ulaşamamış olsanız dahi bu size engel olmaz, olamaz. Profesyonel ekibimizle sizlere profesyonel destek vererek hayatınızda daha güzel değişimler gerçekleştirmek için özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Artık daha pozitif olacaksınız ve geçen her saniyenizin değerini bileceksiniz.

Hizmet verdiğimiz sektörde güven olmadığı sürece asla başarı elde edilemez. Yaşam merkezimiz hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana kalitesini ispatlamış ve bu sayede de güven kazanmıştır. Bu güven duygusuna asla zarar vermemek için kendimizden emin adımlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden ödün vermeden güzel günlere bakan kapıları açmak için el birliği ile çalışıyoruz. Bizler size inanıyoruz, siz de kendinize inanın.

Bireysel ve grup çalışmaları, seanslar, enerji uyumlarıyla hizmet veriyoruz. Niyet dilek grup çalışmaları, şifa seansları, baş melek seansları, mesleklerle geçmiş yaşam regresyon seansları, farkındalık seansları, NLP seansları ve kişisel koçluk sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle işimizi layıkıyla yerine getiriyoruz. Sakin, samimi, saygılı, güler yüzlü ve güvenilir kişiliğe sahip ekibimizle sizler için dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kendinize bir şans tanıyın ve hayatınıza güzellik katmak için bizimle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR