• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacı Veli

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Kadem İş Merkezi No: 5/c Üst Kaynarca İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efkan Yıldız

E-Posta Adresi :

helvaciveli1926kaynarca@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 897 10 15

Helva bizim kültürümüzün çok önemli bir öğesidir. Yapımı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Helva uzun yıllardan beri lezzetle ve keyifle tüketilmektedir. Ülkemiz çok eski kültürlere ev sahipliği yapmış olmasından dolayı birçok geleneğin ve çeşitli yemek ve tatlı türlerinin geliştiği bir coğrafyadır. Bu tatlıların en eskileriniz başında ise helva gelmektedir. Helva Osmanlı döneminde saray mutfağınız vazgeçilmez tatlarından biri olmasının yanında tarihi çok daha eskilere dayanmaktadır. Kıvamını tutturması oldukça zor olan bu yiyecek usta bir aşçı tarafından özenle yapılmalıdır.

Bizde sizlerle en lezzetli helvaları buluşturmak için Helvacı Veli olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Meşhur irmik helvamızı sizlerle sunmaktayız. İrmik helvasına çeşitli tatlar ve farklı aromalar katarak onu çeşitlendirmekte ve sizlere farkı tatlar deneme imkânı sunmaktayız. İstanbul pasta ve pastane olarak irmik helvasının çeşitli türlerini yapmakta olup tahinli irmik helvası, çikolatalı, fıstıklı, dondurmalı gibi birçok seçeneğimiz mevcuttur. Bizleri telefonla arayarak helva siparişi verebilirsiniz.

Ürünleriniz kapınıza kadar sıcak ve taze bir şekilde getirilmektedir. Ayrıca özel günleriniz ya da organizasyonlarınız için de toplu siparişler de verebilirsiniz. Helvalarımız temiz ve hijyenik bir ortamda usta aşçılarımız tarafından özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır. Tatlılar hazırlanırken en kaliteli ürünler kullanılmakta olup her malzemesi ölçülü bir şekilde ve dikkatle eklenmektedir. Güler yüzlü personelimiz, meşhur helvamız, hızlı ve sıcak servimizle beraber hizmetinizde olup bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler