• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Huzur Kilo Kontrol Merkezi

Adres :

Pelitli Mah Ceylan Sok No: 19/a Trabzon Pelitli Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Niyazi Yazıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

huzurbeslenmekulubutrabzonpeli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 722 07 79

Whatsapp 2:

0 (544) 722 07 79

Herbalife Huzur Kilo Kontrol Merkezi çağımızın en önemli problemlerinden biri olan kilo sorunuyla mücadelede, siz değerli danışanlarımıza sunmuş olduğu ürünler ve danışmanlık hizmeti ile yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Kontrol edilmediği takdirde obeziteye kadar varabilen fazla kilo problemi, diyabet, kolesterol, tansiyon gibi hastalıkları da beraberinde getirerek sağlığınızı her yönden tehdit etmektedir. İşte bu noktada sizlere çözüm olarak çeşitli ürünler ve danışmanlık hizmeti sunarak yanınızda oluyor ve hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyoruz. Sadece bununla kalmıyor, sağlıklı beslenme ve mevcut kilonuzu nasıl koruyabileceğinize dair bilgileri sizinle paylaşarak her konuda size destek oluyoruz.

Trabzon danışmanlık sektöründe önde gelen merkezlerden biri olan merkezimizde sizlere sunduğumuz ürünler arasında; kilo yönetimi sağlayıcı besin karışımları, atıştırmalıklar, içecekler, aktif yaşam ürünleri, takviye edici gıdalar, herbal aloe bakım serisi ve yüz bakımınızda kullanabileceğiniz skin serisi ürünlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca danışmanlık yapmak suretiyle de hizmet vermekte olan merkezimiz, bu alanda daima yüksek müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Bugüne kadar kilo kontrol yolculuğunda birçok danışanımızın memnuniyetini kazanmış olan merkezimiz, bu yolda her türlü yeniliği takip etmekte ve siz değerli danışanlarımızla paylaşmaktadır. Sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Kaliteli hizmeti kendisine amaç edinmiş merkezimiz alanında daima öncü bir firma olarak hizmet vermeyi hedeflemekte ve bunun için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR