• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Herballife Danısmanı İlknur Karaaslan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlknur Karaaslan

reklam logosu
  • firma instagram

Günümüzde insanların en büyük problemi sağlıklı yaşamdır. Sağlıklı beslenme ürünlerine ulaşmanın zorluğu bunun başlıca tetikleyicisi olmakla beraber doru ürün tercihi yapamamak da bir diğer etkendir. Herbalife, 1980 yılında ABD’de kurulmuş, ilk günden bu yana New York Borsasında faaliyetlerine devam eden bir alternatif beslenme ürünleri üreticisidir. Tamamen bilim insanlarının geliştirdikleri, üniversitelerin onaylarından geçen markanın ürünleri bugün dünya genelinde 90’da fazla ülkede satılmakta, milyonlarca kullanıcı Herbalife ürünleri ile sağlıklı yaşama adım atmaktadır. Marka 1998 yılında Türkiye pazarına girmiş, ilk günden itibaren de yoğun ilgiyle karşılaşmıştır. Bu sayede de kısa sürece binlerce kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.

Herbalife, ürünleri doğrudan satış temsilcileriyle tüketicilere ulaştırıyor. Bu alanda da açık ara dünya lideri konumunda bulunuyor. Uzmanlar ar-ge çalışmalarını aralıksız devam ettirdikleri için markanın ürün kategorileri her geçen gün daha da zenginleşiyor. Bu da daha fazla kişinin Herbalife ürünlerinden faydalanmasını mümkün kılıyor.

Herbalife ürünleri kişisel beslenme ve kozmetik alanından ağırlıkta olup kişilere beslenme alışkanlıklarında yapacakları değişiklik ile istedikleri forma kavuşma fırsatı veriyor. Daha sağlıklı ve zinde bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bizler İstanbul Başakşehir’de bağımsız üye Herballife Danışmanı İlknur Karaaslan olarak uzun zamandır markanın ürünlerini müşterilerimize ulaştırıyor, uzmanlardan aldığımız eğitimlerle beslenme danışmanlığı yapıyor ve üyelik kaydı oluşturarak kendi işini kurmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Bu sayede de İstanbul danışmanlık sektörünün öncüleri arasında yer alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR