• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herlastik Lastik Bayii ( Fatih Oto Lastik Jant )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Yılmaz

Herlastik Lastik Bayii ( Fatih Oto Lastik Jant ) isimli değerli firmamızın da biemilyonnokta.com ailesine katıldığını biliyor muydunuz? Kaliteli ve güvenilir araç tamirinin akla gelen tek ismi olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Firmamız işinin ehli ve atılgan çalıma ekibiyle adeta harikalar yaratıyor. Verdiği kaliteli hizmet ile adeta sektörün altını üstüne getiren firmamız ilk ve tektir.

Ankara oto lastik gittiğiniz her yerde hizmetinizdedir. Nerde olursanız olun kaliteli lastiklerimiz ile anında yanı başınızda olup sizi kurtarıyoruz. Son derece hassas ve kaliteli üretimler yapıp müşterisinin güvenini kazanan firmamız aynı zamanda müşterisinin ekonomisini de düşünerek hizmet vermektedir. Her ürününde diğer firmalardan çok daha uygun hizmet veren firmamız aynı zamanda sektörün en kaliteli ürünlerini sizler için temin etmektedir. Aracınız varsa derdiniz var söyleminin son bulacağı yerdesiniz. Artık aracınız varsa derdiniz yok, tam tersi keyfiniz var olacak. Aracınıza dair her tamiri kaliteli ve güvenilir firmamızda yaparak kalıcı çözüme kavuşabilecek, akabinde keyfini çıkarabileceksiniz.

Hem kalitesi hem de şıklığı ile sizlere son derece özel bir hizmet sunan firmamız lastik ve jant satışının yanı sıra akü satışı da yapmaktadır. Sadece satış değil firmamız aracınızın lastik tamiri, jant tamiri ve akü tamiri gibi tamirlerini de yapmaktadır. Bizden sonra tamire araç götürmeyeceğinizi iddia ediyoruz. Son tamirinizi biz yapacağız ve bir daha aracınız arıza vermeyecek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR