• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hidayet Avm Kırtasiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedri Özdemir

Kırtasiye ürünleri günlük yaşantımızda özellikle okul hayatı, eğitim süreci ve daha birçok nedene bağlı olarak gereksinim duyulan kurumlardan birisidir. Boya kalemlerinden defterlere, dosyalardan eğitim araç gereçlerine, çantalardan kalemliklere geniş bir bantta bu malzemelerin kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde Hidayet Avm Kırtasiye olarak sizlere bu süreçte gerekli olan profesyonel destekleri vermekte, ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere aktarmaktayız.

Hidayet Avm Kırtasiye olarak Hatay ilinin Antakya ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel kırtasiye ürünü destekleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, sağlam, güvenilir, güler yüzlü, uygun fiyatlı, çeşitliliği bol, verimli ve müşteri memnuniyet odaklı bir çalışma yapısının sergilenmesi neticesinde Hatay alışveriş alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir kırtasiye işletmesi konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve seçkin konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere aktarılması adına büyük bir destek sağlamaktayız. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, kalite standartları yüksek hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

Bizler kırtasiye işletmemizde sizlere kaliteli, sağlam, dayanıklı, uygun fiyatlara sahip olan ürünler ile hizmetler vermekteyiz. Yazı ekipmanlarından, defterlere, okuma kitaplarından boyama kitaplarına, çantalardan diğer materyallere kadar geniş bir ürün gamında hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere ulaştırmış olduğumuz bu modern hizmetler kapsamında sizlerde bizleri Hidayet Avm Kırtasiye olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR