• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hil New Spa

Adres :

Kosava Mah Yeni İstanbul Cad.b Blok No : 182 Selçulklu /konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aligül

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 662 72 06

Whatsapp 2:

0 (536) 662 72 06

Whatsapp 3:

0 (535) 781 63 13

Hil New Spa olarak Konya hamam sauna ve masaj salonu sektöründe uzun yıllardır profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde tespit ediyor, tam zamanında, en doğru şekilde çözüm üretiyoruz. Güler yüzlü, deneyimli, profesyonel personellerimizle misafirlerimiz en iyi şekilde ağırlıyor, benzersiz uygulamalarla tanıştırıyoruz.

Firma olarak sektöründe lider firmalarından biri olma hedefiyle devam ettiğimiz alanda yenilikçi, dürüst, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Geleneksel uygulamalarımızı en modern ortamda, en modern uygulamalarla yerine getiriyor, alanda meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Özellikle teknoloji alanında hizmetlerimizle alakalı yenilikleri yakın takipçisi olarak en son gelişmeleri oldukça kısa süre içinde uygulamaya geçiriyor, bu sayede daima modern uygulamaların merkezi olmayı sürdürüyoruz.

Hil New Spa olarak ahlaki ve etik değerlerimizden asla taviz vermiyor, misafirlerimize hijyenik, ferah, sağlıklı bir ortamda suna ve masaj hizmeti sağlıyoruz. Kendilerini güvende ve huzurlu hissetmeleri için azami gayret sarf ediyoruz. Maliyetlerimizi daima kontrol altında tutmayı amaçlayarak misafirlerimizin en kaliteli uygulamalara her zaman en uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sahip olmalarını sağlıyoruz.

Hamam sauna ve masaj salonu, medikal masaj hizmeti, yerli terapist hizmeti, masaj salonu, uzman terapist, Türk hamamı, kese köpük hizmeti, eğitimli, uzman terapist, aroma terapi masaj hizmeti ve çok daha fazlasını tercihe sunuyor, başarıyla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR