• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hilal Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hilal Arısoy

reklam logosu
  • firma instagram

En güzel halinize erişmeniz için çalışan ekibi, kaliteli iş anlayışı, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımı ile her yaştan her kesimden kişilere hizmet sunan merkezimiz Hilal Beauty Center, birmilyonnokta.com sitesine üyeliği ile sizlere daha da yakın. Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllarda edindiğimiz deneyim ve kişiye özel güzellik sırlarımız ile merkezimizi kısa sürede en üst noktalara taşıyan bir anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz, modern ekipmanımız, kişiye özel çözümlerimiz, hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlılığımız ve kaliteli iş anlayışımız ile bulunduğumuz bölgede kısa sürede en çok tercih edilen merkezlerden biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Merkezimiz Antalya Konyaaltı güzellik merkezi sektöründe hizmet vermektedir. Kısa sürede büyük başarılara imza atan merkezimizde, erkek kadın fark etmeksizin en iyi hizmeti alacağınızın garantisi sunulmakta, cildinizin neye ihtiyacı olduğu tespit edilerek, doğru bakım ve uygulamalarla en güzel halinize ulaşmanız sağlanmaktadır. Lazer epilasyon, hydrafacial, medikal cilt bakımı, kas vitamini, dermapen ve tırnak protezi gibi uygulamaların ekonomik ücretlerle istifadenize sunulduğu merkezimiz, güzelliğiniz için aralanan kapıların sonuna kadar açılmasını sağlayacaktır.

Hijyenik ve rahat bir ortam sunan merkezimiz, tüm müşterilerimizin rahatına ve mahremiyetine saygı göstererek randevu sistemi ile çalışmaktadır. Sterilizasyonu yapılan ya da kişiye özel kullandığımız ekipmanımı ve her müşterimiz için ayrı hazırlanma bölmelerimiz ile istenmeyen durumlarla karşılaşmanız önlenmektedir. Hilal Beauty Center sayesinde hep en güzeli olacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR