• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Tesisat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altay/ Emre Dede

Tesisat sistemleri yaşam alanlarının kalitesini ve konforunu sağlayan temel etkenlerdir. Özellikle de su ve doğalgaz tesisatları modern yaşamda mekânları çok daha elit hale getiriyor. Fakat tesisat sisteminin kaliteli olması da bunun için bir gerekliliktir. Hilal Tesisat olarak Ankara Pursaklar’da faaliyet gösteriyor, yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşımayı sürdürüyoruz. Kalitenin ve güvenin adresi olarak daima daha iyiyi arayışımıza devam ediyor, firmamızın müşterilerimiz için bir ayrıcalık olmasını sağlıyoruz.

Ankara tesisat ve bakım onarım sektörünün lider firmalarından birisi olmayı ilk yola çıktığımız andan itibaren başarmış bulunuyoruz. Her seferinde beklentilerin çok daha üzerinde başarılara ulaşıyor, yaşam alanlarının çok daha konforlu ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda kaliteden kesinlikle ödün vermiyor, uygulamalarımızda birinci sınıf malzemeleri kullanıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve en gelişmiş tesisat malzemelerini sistemimize dâhil ediyoruz. En gelişmiş malzemeler eşliğinde modern çözümlerin merkezi oluyoruz. Malzeme ve altyapı kalitemizi seçkin personellerimizle birleştiriyoruz. Tamamı alanında profesyonel, yetişmiş, deneyimli ve özverili bir kadro ile çalışıyoruz. Dinamik yapımızla daima daha iyiyi uygulamaya geçiriyoruz.

Firma olarak müşterilerimizi önemsiyor, istek ve ihtiyaçlarını gözetiyoruz. En doğru çözümleri tam da zamanında hayata geçiriyor, duşakabin montajı, bahçe sulama sistemleri, tesisat ustası, petek temizliği, su tesisatı çözümleri, kombi bakımı, sıhhi tesisat işleri ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR