• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hızır-et Şarküteri & Tavukçuluk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hızret Akgüç

Ev ve Sofralarınızın en güvenilir adresi Hızır-et Şarküteri & Tavukçuluk olarak bizlerde bir birmilyonnokta.com sitesi üyesiyiz. İzmir alışveriş sektörünün baş tacı firmamız geçmişten geleceğe kalitesinden ödün vermeden emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli etin Şehrimizdeki tek ve en tecrübeli firması olarak hizmetimize hızla devam etmekteyiz. Dün olduğu gibi bugün de aynı azimle işimizin başında siz değerli müşterilerimizle buluşmaktayız.

İnsanoğlunun en önemli besin ihtiyaçlarından olan; et, tavuk ve süt ürünlerini sizler için en iyi ve verimli koşullarda saklayıp, hijyen kurallarını tam teşekküllü bir şekilde yerine getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi sunmaktan oldukça keyif almaktayız. Son teknoloji alet ve dolaplarımız ile tüm ürünlerimizin tazeliğini korumaktayız.

Yıllardır sektörde müşterilerimiz ile sağlıklı yiyecekler arasındaki en güvenli köprü olmanın bilinci ve ağırlığı ile yolumuzda gelişip, ilerlemekteyiz. Satış elemanlarımızdan temizlik personellerimize kadar işimize aşk katarak çalışıyor, güler yüzümüzü asla esirgemeden alıcılarımız ile buluşuyoruz. Esnaf geleneklerimiz ile müşterilerimize hep taze ürünlerin satışını yapıyor, memnun kalmanız için çabalıyoruz.

Firmamızda keyifli akşam yemekleriniz, hafta sonu mangal ve piknikleriniz için paket et ve tavuk satışımız mevcuttur. Sizin için özel olarak paketlediğimiz ürünlerimizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Her gün taze gelen her türde günlük etlerimizin yanında sıcacık kızartılmış enfes piliçlerimizin tadına da bakabilirken, mutlaka önerdiğimiz has sucuklarımızdan da satın alabilirsiniz. Hızır-et Şarküteri & Tavukçuluk keyifli ve lezzetli günler diler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR