• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hmg Harita ve İnşaat Mühendislik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Ergin

reklam logosu
  • firma instagram

Türkiye’nin harikulade şehirlerinden biri olan Antalya’da, harita ve inşaat mühendisliği alanında hizmet verdiğimiz Hmg Harita ve İnşaat Mühendislik adlı firmamızın birmilyonnokta.com ailesine katılmasından sevinç duyuyoruz. Birlikte güzel işlere imza atabileceğimiz bir ailenin üyesi olmak bizi onurlandırdı.

Antalya harita ve inşaat yönünde büyük emeklerle yükselttiğimiz firmamızda müşterilerimize elimizden gelen tüm hizmetleri sunuyoruz. İmar planı uygulamaları, halihazır harita yapımı, zemin tespit tutanağı hazırlama gibi birçok hizmeti içinde barındıran firmamız sizler için her zaman en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyor.

Aynı zamanda profesyonel harita mühendislerinin içinde bulunduğu firmamız sizler için en doğru raporları ve en özenli işleri en kısa zamanda hazırlayarak sizlere teslim ediyor. Kat mülkiyeti hizmeti, parsel ölçüm hizmeti ve tapu kadastro danışmanlığı hizmetlerinin de bulunduğu profesyonel harita ve inşaat mühendisliği firmamızda disiplin ve sorumluluk ilkelerini benimsiyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan son model teknoloji ile donatılmış ekipmanları kullanıyor, arazinizin cinsine göre doğru ekipman seçimi yapmaya özen gösteriyoruz. Ekipman tercihleri sizler için yapacağımız işlerin en doğru sonuçları çıkarmasını sağlar. Siz değerli müşterilerimizin düşünce ve fikirlerini önemsiyor, sizler için en sağlıklı koşulları sağlıyoruz.

Her zaman müşterilerimizin memnuniyetine göre çalışmalar sergiliyor, çalışmalarımız doğrultusunda sizlere güven sağlıyoruz. Müşterilerimizin bizlere olan güveni ve çalışma disiplinimiz sayesinde alanımızda en iyi çalışmaları sizlere sunuyoruz. Her türlü harita ve inşaat işleriniz için durmadan çalıştığımız ofisimizde sizleri de görmekten gurur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR