• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hmt Asansor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Yılmaz

Hakkımızda

Hmt Asansörfirması olarak Asansör & Makina sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Hmt Asansörolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Hmt Asansörolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

istanbul pendik asansör montajı,istanbul pendik asansör bakım onarımı,istanbul pendik asansör revizyonu,istanbul pendik modernizasyonu,istanbul pendik monşarj işleri,istanbul pendik asansör tamiri yapanlar,istanbul pendik makina dairesiz asansör,istanbul pendik asansör bakım servisi,istanbul pendik asansör bakım onarım işleri,istanbul pendik asansör montajı yapanlar,istanbul pendik asansör kurulumu,payas asansör montajı,pendik asansör montajı,pendik asansör bakım onarımı,pendik asansör revizyonu,pendik modernizasyonu,pendik monşarj işleri,pendik asansör tamiri yapanlar,pendik makina dairesiz asansör,pendik asansör bakım servisi,pendik asansör bakım onarım işleri,pendik asansör montajı yapanlar,pendik asansör kurulumu,payas asansör montajı,istanbul asansör montajı,istanbul asansör bakım onarımı,istanbul asansör revizyonu,istanbul modernizasyonu,istanbul monşarj işleri,istanbul asansör tamiri yapanlar,istanbul makina dairesiz asansör,istanbul asansör bakım servisi,istanbul asansör bakım onarım işleri,istanbul asansör montajı yapanlar,istanbul asansör kurulumu,payas asansör montajı,asansör montajı,asansör bakım onarımı,asansör revizyonu,modernizasyonu,monşarj işleri,asansör tamiri yapanlar,makina dairesiz asansör,asansör bakım servisi,asansör bakım onarım işleri,asansör montajı yapanlar,asansör kurulumu,payas asansör montajı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR