• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hobi Dünyası

Adres :

Varlık Mahallesi Piri Reis Caddesi No: 19/b Muzaffer Bingül Apt. Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Süheyla Arık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suheylaakalin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 598 94 35

Whatsapp 2:

0 (532) 770 91 01

Whatsapp 3:

0 (533) 598 94 35

Whatsapp 4:

0 (532) 770 91 01
Hobi Dünyası

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır.

Hobi Dünyasıfirması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR