• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hoga Holistik Danışmanlık

Adres :

- Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Yağcıoğlu Avcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fzt.haticeyagciogluavci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 410 85 20

Günümüzde haberleşme ve ulaşımın çok hızlı hale gelmesi ile iş hayatında yaşanan hareketlilikte çok hızlı bir hale geldi. Bunu sonucunda daha çok yorulma, zihnen kafamızın dolması ve karmaşalar yaşanmaya başlandı. Stresli çalışma hayatınızda bizlere sağlık açısından ve diğer yönlerde büyük zararları bulunmaktadır. Access Bars Hatice Yağcıoğlu Avcı olarak bizler sizlerin bu konularda rahatlaması için hizmet sağlamaktayız.

Access Bars Hatice Yağcıoğlu Avcı Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Bursa eğitim alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin bu yoğun çalışma ve yaşam şartları altında dolan bilinçaltınızın temizlenmesi için destek olmaktayız. Bu işlemlerimizi gerekli profesyonel eğitimlerimizi tamamladıktan sonra kafamızdaki 32 farklı uyarım noktası üzerinden uyarılar vererek sağlamaktayız. Sizlerin daha verimli sonuçlar alabilmesi için sessiz, temiz ve ferah bir kurum içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Eğer sizlerin de yoğun iş hayatı ve yaşam koşulları var ve bunlardan dolayı bilinçaltınız dolduysa ve rahatlamak için hizmet alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Access Bars Hatice Yağcıoğlu Avcı olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

nilüfer online access bars, nilüfer online access bars eğitimcisi, nilüfer online inner speak terapileri, bursa nilüfer reiki terapisi, nilüfer online access facelift, bursa online inner speak terapileri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR